Lords of the Fallen 2 Duyuruldu

CI Games, Lords of the Fallen 2 oyununun 2026 yılında piyasaya sürülme hedefiyle geliştirme aşamasında olduğunu resmen açıkladı. Karanlık fantastik aksiyon RPG’nin devamı PC, Xbox Series X|S ve PlayStation 5 platformları için çıkacak.

Polonyalı finans medyası Bankier‘e göre CI Games, Lords of the Fallen 2’yi konsollarda kendi yayınlayacak. Öte yandan Epic Games, kendi dağıtım hizmeti olan Epic Games Store aracılığıyla “ürün yaşam döngüsünün tamamı” için oyununun özel PC dağıtım haklarını güvence altına aldı.

CI Games geçen Ocak ayında “Death of the Fallen” ticari markasını aldı. Lords of the Fallen 2’nin doğrudan bu ticari markayla bağlantılı olup olmadığı ise şu an için belirsiz. Oyunun hikayesi ve ortamı hakkında daha fazla ayrıntının gelecekte açıklanması bekleniyor.

Orijinal Lords of the Fallen, CI Games için ticari bir başarıydı ve PlayStation 5, Xbox Series X/S ve PC’de piyasaya sürülmesinden sonraki ilk 10 gün içinde 1 milyondan fazla sattı. Oyun aynı zamanda Mayıs ayından bu yana Xbox Game Pass hizmetinde de mevcut.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir